مدتی میشه که مسئول پخش پیتزا برای یک پیتزا فروشی محلی شدم. شاید یک هفته باشه، تو این یک هفته رئیسم اونقدر منو ترسونده از اینکه هیچوقت نباید پیتزاهارو برگردونم و باید هرطور شده سفارشو به مشتری برسونم. این شده برام کابوس و از اونجایی که به این کار نیاز دارم حتی مجبورم تا شب بمونم و پیتزا برسونم! امشب یک ادرس دیگه دارم. سوار موتور شدم و پیتزاهارو گذاشتم پشت موتور و به سمت ادرس رفتم. دیگه تقریبا داشتم از شهر دور میشدم اما مهم نبود تا اینکه به ادرس رسیدم.

ادرس یه خونه ی قدیمی بود. چوبی و وسط یک محوطه ی خالی و خاکی به اطرافم نگاه کردم، کسی نبود. حتی نور خونه هم روشن نبود. کاملا تاریک! از موتور پیاده شدم پیتزاهارو برداشتم و رفتم سمت خونه و زنگ در رو زدم. کسی جواب نداد. تعجب کردم تلفنم رو دراوردم به رئیس زنگ زدم. گفتم کسی تو این خونه نیست. ادرس رو درست دادی؟ گفت اره همونجاست و قطع کردم. باز رفتم جلو و در زدم ولی محکم تر. از تو صدای قدم زدم و خش خش شنیدم. اماده شدم یکی بیاد در و باز کنه ولی باز کسی نیومد.

ادامه مطلب

داستان ترسناک رویای سیاه

داستان ترسناک پیک پیتزا

بنیاد تحقیقات تجربه نزدیک به مرگ

داستان اذیت وآزار جن

یک ,ادرس ,زدم ,خونه ,کسی ,شدم ,یک هفته ,تو این ,کسی جواب ,در رو ,رو زدم

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

دکتر و پزشک زیبایی و جراح پلاستیک انشا های من سایت تفریحی جزیره کمیته پژوهشی آموزش و پرورش بندر انزلی tagtak لوازم آرایشی و تجهیزات آرایشگاهی دانلود فایل مطالب اینترنتی harmonikokavir .